Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies w celach zapamiętania funkcji jak logowanie, stan koszyka czy anonimowej analityki . Jeśli nie zgadzasz się na ich użycie opuść stronę.

zamknij

Szkolenia Techniczne

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i posiadanej wiedzy w zakresie aparatury stworzyliśmy nowoczesne Centrum Szkoleniowe - w ramach którego poszerzamy wiedzę naszych Kursantów, zarówno w sferze wymagań prawnych czy normatywnych dotyczących pomiarów - jak i poprawnego posługiwania się nowoczesnym sprzętem pomiarowym (w sposób pozwalający wykorzystać pełny potencjał danego przyrządu).

Szkolenia prowadzimy w trzech trybach:

  • ✓ W trybie stacjonarnym realizowanym w siedzibie firmy Merserwis przy ul. Andersa 10, 00-201 Warszawa
  • ✓ W trybie wyjazdowym realizowanym na obiekcie udostępnionym przez Kursantów
  • ✓ W trybie online

Staramy się, aby nasze szkolenia (niezależnie od typu) były w pełni dostosowane do wymagań Kursantów - dlatego też od pierwszej do ostatniej minuty są one w pełni responsywne (niezależnie od trybu, w którym są prowadzone). Na bieżąco reagujemy oraz odpowiadamy na wszystkie pytania i wątpliwości rodzące się w głowach Kursantów podczas poszczególnych etapów szkolenia. Dążymy do sytuacji, kiedy wszystkie omawiane aspekty obsługi przyrządu czy wykonywania pomiarów są w pełni zrozumiałe dla wszystkich Kursantów.

Aby móc spełnić te założenia standardowo wykonujemy szkolenia indywidualnie lub w małych grupach. Szczegóły jednorazowych szkoleń dużych grup ustalane są zawsze indywidualnie i realizowane tylko w sytuacji gdy zapewnione warunki umożliwiają komfortowe przyswojenie wiedzy. Wiedzę przekazywaną na szkoleniach (oprócz dokumentów prawnych czy normalizacyjnych) opieramy głównie na własnym doświadczeniu zdobytym w trakcie kilkuletniego wykonywania pomiarów, setek przeprowadzonych w różnych warunkach szkoleń - jak również w oparciu o wymianę doświadczeń z Kursantami, z którymi pozostajemy w kontakcie także po przeprowadzonych szkoleniach (służąc dodatkową pomocą czy wymieniając się dalszymi doświadczeniami).

Więcej informacji odnośnie szkoleń otrzymają Państwo kontaktując się z nami pod numerem: 22 831 42 56 lub mailowo: kontakt@metmer.eu.